• In English
 • 15 травня – засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  15
  травня

  10:00

  12:00

  вівторок
  м. Київ, вул. Прорізна, 15

  Проект порядку денного

  1. Про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад Керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, заступника Голови Державного агентства резерву та керівника апарату Фонду державного майна України.

  2. Про затвердження пропозицій комітету з питань відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсів, часу вирішення ситуаційних завдань.

  3. Про затвердження списків кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття вакантних посад Керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відповідно до наказу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 2 квітня 2018 року № 160/к «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», заступника Голови Державного агентства резерву відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2018 року № 229-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Голови Державного агентства резерву», керівника апарату Фонду державного майна України відповідно до наказу Фонду державного майна України від 24 квітня 2018 року № 327к «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника апарату Фонду державного майна України».

  4. Про затвердження рішення комітету з питань відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» від 10 травня 2018 року № 6.

  5. Про проведення тестування та визначення його результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад Керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, заступника Голови Державного агентства резерву та керівника апарату Фонду державного майна України.

   6. Про внесення змін до графіка проведення засідань Комісії з питань вищого корпусу державної служби на лютий - липень 2018 року.

  7. Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття вакантних посад Керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, заступника Голови Державного агентства резерву та керівника апарату Фонду державного майна України.

  8. Розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад Керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, заступника Голови Державного агентства резерву та керівника апарату Фонду державного майна України.

  9. Про розгляд питання щодо перевірки володіння іноземною мовою кандидатів на зайняття посад категорії «А», яка проводиться Комісією з питань вищого корпусу державної служби на основі завдань, які затверджуються на її засіданні та включають у себе лексико-граматичний тест, перевірку розуміння письмового тексту, перевірку умінь і навичок сприйняття усного мовлення (аудіювання), перевірку умінь і навичок висловлювати свою думку іноземною мовою.

  10. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад Керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, заступника Голови Державного агентства резерву та керівника апарату Фонду державного майна України.

   11. Рейтингові списки кандидатів на зайняття вакантних посад Керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, заступника Голови Державного агентства резерву та керівника апарату Фонду державного майна України.

   12. Про визначення переможців конкурсів та других кандидатів за результатами конкурсів на зайняття вакантних посад Керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, заступника Голови Державного агентства резерву та керівника апарату Фонду державного майна України.

   13. Різне.

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, 3-й поверх, кабінет № 327, м. Київ, вул. Прорізна, 15.

  Початок засідання: 10 год. 00 хвилин.