15 травня Мінекономіки запрошує до обговорення законопроєкту Національної системи торгівлі квотами на викиди парникових газів
Тривалість 11:00-13:00
15 травня Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства проведе публічне обговорення проєкту Закону України «Про засади функціонування національної системи торгівлі квотами на викиди парникових газів».
Законопроєкт передбачає створення в Україні Національної системи торгівлі квотами на викиди парникових газів (НСТВ) — ринкового механізму, який сприятиме скороченню викидів парникових газів в економічно ефективний спосіб, переходу до сталої низьковуглецевої економіки, досягненню кліматичних цілей України та виконанню євроінтеграційних зобов’язань.
Запрошуємо представників бізнесу, профільних асоціацій, експертного середовища та громадськості долучитися до обговорення.
Дата: 15 травня 2026 року.
Час: 11:00.
Формат: гібридний (онлайн/офлайн).
Мова: українська.
Реєстрація обов’язкова та триватиме до 16:00 14 травня 2026 року за посиланням.
Нагадаємо, що необхідність розроблення законопроєкту зумовлена зобов’язаннями України в межах Угоди про асоціацію з ЄС, статусом держави-кандидата на вступ до Європейського Союзу, а також потребою імплементації положень Директиви 2003/87/ЄС щодо системи торгівлі квотами.