15 травня Мінекономіки запрошує до обговорення законопроєкту Національної системи торгівлі квотами на викиди парникових газів


15 травня 2026, п’ятниця

Тривалість 11:00-13:00


15 травня Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства проведе публічне обговорення проєкту Закону України «Про засади функціонування національної системи торгівлі квотами на викиди парникових газів».

Законопроєкт передбачає створення в Україні Національної системи торгівлі квотами на викиди парникових газів (НСТВ) — ринкового механізму, який сприятиме скороченню викидів парникових газів в економічно ефективний спосіб, переходу до сталої низьковуглецевої економіки, досягненню кліматичних цілей України та виконанню євроінтеграційних зобов’язань.

Запрошуємо представників бізнесу, профільних асоціацій, експертного середовища та громадськості долучитися до обговорення.

Дата: 15 травня 2026 року.

Час: 11:00.

Формат: гібридний (онлайн/офлайн).

Мова: українська.

Реєстрація обов’язкова та триватиме до 16:00 14 травня 2026 року за посиланням. 

Нагадаємо, що необхідність розроблення законопроєкту зумовлена зобов’язаннями України в межах Угоди про асоціацію з ЄС, статусом держави-кандидата на вступ до Європейського Союзу, а також потребою імплементації положень Директиви 2003/87/ЄС щодо системи торгівлі квотами.