• In English
 • 15 січня – спільний візит міністрів закордонних справ країн Балтії, Польщі та України на Донбас

  15
  січня

  09:00

  11:00

  вівторок

  15 січня 2019 р. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін разом зі своїми колегами з Литви Лінасом Лінкявічюсом, Латвії Едгарсом Рінкевичсом, Естонії Свеном Міксером та Польщі Яцеком Чапутовічем здійснить робочу поїздку до Маріуполя з метою ознайомлення з актуальною соціальною та економічною ситуацією, ускладненою російською агресією, зокрема, створенням перешкод свободі мореплавства через Керченську протоку до портів Бердянська та Маріуполя. Міністри також ознайомляться зі складною безпековою ситуацією, спричиненою російською агресією на Донбасі.

  Цей візит є відповіддю на заклик Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до керівників зовнішньополітичних відомств країн-членів ЄС відреагувати на акт агресії Росії проти України в Керченській протоці 25 листопада 2018 року. Україна працює зі своїми міжнародними партнерами з тим, щоб реалізувати низку соціальних та інфраструктурних проектів та підтримати мешканців українського Приазов’я.

  У ході поїздки передбачається спілкування міністрів закордонних справ зі ЗМІ.

  Акредитація журналістів проводитиметься до 15.00 14 січня 2019 року Управлінням з питань преси та інформації Маріупольської міської ради за телефонами:

  096 215 46 42, 067 644 83 87,

  електрона пошта: press.mariupolrada@gmail.com