• In English
 • 15 квітня - прес-конференція Дмитра Кулеби та міністрів закордонних справ Естонії, Латвії та Литви
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 14 квітня 2021

  15
  квітня

  11:10

  11:40

  четвер

  15 квітня міністри закордонних справ Естонії Єва-Марія Лійметс, Латвії Едгарс Рінкевичс та Литви Габріелюс Ландсбергіс відвідають Україну зі спільним робочим візитом на запрошення міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

  Візит має на меті продемонструвати солідарність Естонії, Латвії та Литви з Україною на тлі дестабілізуючих дій Російської Федерації, зокрема небезпечного нарощування військової присутності поблизу українських кордонів, суттєвого загострення безпекової ситуації на тимчасово окупованих територіях України та масованої російської пропаганди.

  Дмитро Кулеба та його балтійські колеги обговорять практичні кроки для підтримки суверенітету та територіальної цілісності України, зміцнення безпекової взаємодії, приділять особливу увагу просуванню європейської та євроатлантичної інтеграції нашої держави. 

  Об 11.10 міністри закордонних справ України, Естонії, Латвії та Литви проведуть спільну прес-конференцію. Засоби масової інформації зможуть взяти участь і поставити запитання в онлайн-режимі.

  Акредитація для ЗМІ доступна за посиланням https://forms.gle/Ufm98XGfEHat3AMg8 та  відкрита до 09:00 15 квітня.

  Посилання для участі у пресконференції буде надіслане акредитованим ЗМІ невдовзі після закриття акредитації. Підключення здійснюватиметься через платформу Zoom.

  Акредитовані ЗМІ матимуть змогу поставити запитання після вступних слів міністрів за допомогою відеозв’язку.

  Пряма трансляція пресконференції здійснюватиметься на сторінці МЗС у Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMFA