• In English
 • 15 грудня відбудеться Національна конференція "CareerTalks: навички для успіху"
  опубліковано 14 грудня 2017

  15
  грудня

  10:00

  12:12

  п’ятниця
  м. Київ, DEC place, бульвар Лесі Українки, б. 23б

  15 грудня у межах ініціативи "Український Пакт заради молоді – 2020" відбудеться Національна конференція "CareerTalks: навички для успіху".

  Організатори: Центр “Розвиток КСВ” і Міністерство молоді та спорту України за фінансової підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні.

  Серед спікерів конференції  Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, Представник Фонду Народонаселення ООН в Україні Каспар Пік, голова правління ПУМБ Сергій Черненко, керівниця Центру “Розвиток КСВ” Марина Саприкіна, партнер KPMG в Україні Костянтин Карпушин, директор заводу Coca-ColaHellenicUkraine Володимир Вишневський та засновниця “Центру підтримки аеророзвідки” Марія Берлінська.

  Захід об’єднає бізнес-лідерів, топ-менеджерів та 150 активних молодих людей з різних регіонів України. CareerTalks ознайомить учасників із найбільш актуальними ідеями, трендами та порадами щодо розвитку навичок для успішної кар'єри.

  Конференція стане підсумковою після шести форумів "Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці", що пройшли у містах Кременчуці, Одесі, Дніпрі, Харкові, Луцьку та Запоріжжі.

  Під час заходу, зокрема, відбудеться презентація збірки “Ключові поради для успішної кар’єри” з рекомендаціями від HR українських компаній.

  Початок  Національної конференції о 10:00.

  Адреса: м. Київ (DEC place, бульвар Лесі Українки, б. 23б).

  Акредитація ЗМІ за телефонами: (044) 289-01-27, 289-95-05, e-mail: press_msms@ukr.net.

  Відбуватиметься онлайн-трансляція: https://youtu.be/yzlmXeN1tB. Партнер трансляції – компанія “Адамант”.