• In English
 • 15 березня Олексій Резніков візьме участь у відкритті фотовиставки про життя людей вздовж лінії фронту в Донецькій та Луганській областях
  Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, опубліковано 11 березня 2021

  15
  березня

  16:00

  17:00

  понеділок

  У понеділок, 15 березня 2021 року Віце-прем’єр-міністр України - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков візьме участь у відкритті виставки JUS IN BELLO відомого українського фотографа-документаліста Сергія Моргунова.

  Виставка розказує історії людей, життя яких зруйнувала збройна агресія Російської Федерації проти України, заради яких Україна бореться на всіх фронтах – воєнному, дипломатичному, інформаційному.

  На виставці відбудеться показ документальних кадрів, зроблених Сергієм Моргуновим в населених пунктах вздовж лінії фронту в Донецькій та Луганській областях протягом 2014 – 2020 років, в яких вщент знищена інфраструктура, а люди лишились без роботи та без базових життєвих благ.

  Олексій Резніков відкриватиме виставку разом із британським фотографом-документалістом Марком Невілом.

  До участі запрошені представники дипломатичних установ, правозахисних, громадських, благодійних організацій, експерти міжнародних організацій, керівництво Київської міської державної адміністрації, журналісти.


  У рамках презентації виставки відбудеться дискусійна панель на тему неминучості відповідальності Російської Федерації за злочини проти українських громадян в Донецькій, Луганській областях та АР Крим, до якої запрошені представники державних та громадських інституцій.

   

  Початок заходу:  16:00

  Місце проведення: Музей історії міста Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7

  Мови заходу: англійська, українська

  Акредитація ЗМІ за телефоном: +38 066 464 87 80

   

  Довідково

  Сергій Моргунов - незалежний український режисер, оператор, документальний фотограф та громадський активіст. Брав участь у міжнародних виставках, публікується у міжнародних ЗМІ та тематичних книгах. З 2014 року документує наслідки збройної агресії Російської Федерації проти України, знімає вздовж лінії бойового зіткнення. У березні 2017 року був номінований на Joop Swart World Press Photo.