• In English
 • 15 березня Голова Держенергоефективності візьме участь у підсумковій конференції Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»
  опубліковано 14 березня 2018

  15
  березня

  11:00

  14:00

  четвер

  15 березня 2018 р. у Києві за участі ключових високопосадовців України відбудеться підсумкова конференція Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (Проект USAID): «На шляху до енергоефективності: виклики, реформи, успіхи». Під час заходу партнери та бенефіціари Проекту USAID обговорять результати та здобутки своєї чотирирічної роботи в удосконаленні законодавства сфер енергетики, житлово-комунального господарства, тарифної реформи та соціального захисту. Крім того, на заході будуть представлені кращі практики в залученні інвестицій у муніципальний енергетичний сектор, найуспішніші проекти з відновлюваної енергетики та енергоефективності, які Проект USAID допоміг реалізувати своїм містам-партнерам.

  У програмі конференції:

  11:00 – 12:00 Офіційна частина

  Спікери:

  Геннадій Зубко, Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

  Сюзан Косінскі Фрітц, Директор місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові

  Олександр Домбровський, народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

  Альона Бабак, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства

  Остап Семерак, Міністр екології та природних ресурсів України

  Дмитро Вовк, Голова НКРЕКП

  Сергій Савчук, Голова Держенергоефективності

  Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації Міст України

  Сергій Масліченко, Асоційований директор департаменту енергоефективності та змін клімату ЄБРР в Україні

  -Діана Корсакайте, Керівник Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»

  12:00 – 12:30 -- Брифінг для ЗМІ

  12:30 – 13:30 -- «Муніципальна енергетична реформа в містах-партерах: набутий досвід, кращі практики»

  Місце проведення конференції: м. Київ, готель «Hilton», бул. Тараса Шевченка, 30, зал «Dallas».

  Акредитація ЗМІ здійснюється до 18:00 14 березня 2018 року за тел.: (044) 596-596-0 та e-mail: mmoroz@merp.org.ua.

  Довідково

  Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» працює в Україні з жовтня 2013 р.

  Мета проекту: зниження викидів парникових газів та підвищення енергетичної безпеки України через удосконалення енергетичної політики, збільшення енергоефективності та залучення інвестицій в енергетичний сектор. Для реалізації цих завдань впродовж 4-ох років Проект надає допомогу українським містам у залученні інвестицій від міжнародних фінансових організацій, комерційних та державних банків, а також приватних інвесторів у проекти з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії. Більшість з 36 міст-партнерів Проекту USAID підписали угоду міських голів і взяли на себе зобов'язання до 2020 року на 20% скоротити викиди СО2, а також замістити в енергетичному балансі міста природний газ альтернативними та відновлюваними джерелами енергії.