• In English
 • 15 березня відбудеться прес-захід «Презентація онлайн-платформи допомоги врятованим»
  опубліковано 14 березня 2023

  15
  березня

  10:00

  11:00

  середа

  У середу, 15 березня, Офіс Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції спільно з Апаратом Урядової Уповноваженої з питань проведуть прес-захід «Презентація онлайн-платформи допомоги врятованим» в Українському кризовому медіацентрі (УКМЦ), м. Київ, вул. Хрещатик, 2.

  Під час заходу презентують перший онлайн-майданчик, на якому зібрані контакти та інформація про всі ключові сервіси підтримки постраждалих від різного роду насильства в умовах війни. Також учасники заходу розкажуть про механізми реагування на насильство під час війни, роботу державних сервісів допомоги постраждалим, статистику звернень.

  Серед учасників заходу:

  • Ольга Стефанішина, Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України
  • Катерина Левченко, Урядова уповноважена з питань гендерної політики;
  • Уляна Токарєва, заступник Міністра соціальної політики України
  • Катерина Павліченко, заступник Міністра внутрішніх справ України;
  • Ірина Микичак, заступниця Міністра охорони здоров’я України;
  • Мустафа Ельканзі, старший координатор з надзвичайних ситуацій /заступник представника Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні - UNFPA.

  Час заходу: 10:00-11:00.

  Платформа допомоги врятованим має на меті спростити доступ українцям до комплексної психологічної, юридичної та соціальної допомоги, яку надають державні сервіси й служби, створені зокрема в партнерстві з громадськими та міжнародними організаціями.

  Запрошуємо ЗМІ до висвітлення заходу. Акредитація за посиланням: https://bit.ly/3ZNNM07 до 17:00, 14 березня 2023 року.

  Контактна особа зі ЗМІ: консультант Офісу Віце-прем'єр-міністра Олександра Орлова-Кобець (тел. +38 (093) 240-59-71, email: orlovakobets@gmail.com).

  *Під час заходу запланована сесія запитань/відповідей до спікерів (по 1 питанню від кожного ЗМІ).

  Захід транслюватиметься на Facebook сторінці та Youtube каналі Українського кризового медіа-центру, а також на Facebook сторінці Офісу Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції: https://www.facebook.com/UA.EU.NATO.