• In English
 • 15-16 січня - спільна робоча поїздка міністрів закордонних справ України та Словаччини до Луганської області

  16
  січня

  09:00

  18:00

  середа
  м. Луганськ

  15-16 січня 2019 року в Україні з робочим візитом перебуває Міністр закордонних справ і європейських питань Словацької Республіки, діючий Голова ОБСЄ у 2019 році Мирослав Лайчак.

  Основна мета візиту – забезпечення подальшого активного залучення ОБСЄ до міжнародних зусиль з врегулювання російсько-українського конфлікту та відновлення територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, надання політичної підтримки підвищенню ефективності функціонування головного активу ОБСЄ в зоні конфлікту – Спеціальної моніторингової місії.

  У рамках візиту, 16 січня 2019 року, відбудеться спільна робоча поїздка Міністра закордонних справ Павла Клімкіна та Міністра, Діючого голови ОБСЄ Мирослава Лайчака до Луганської області, де заплановані відвідання ними КПВВ «Станиця Луганська» з метою ознайомлення із безпековою ситуацією на лінії розмежування, зустріч у м. Сєвєродонецьк з керівництвом Луганської ОДА, відвідання в м. Лисичанськ Луганської обласної дитячої клінічної лікарні і передача гуманітарної допомоги від Словацької Республіки. Діючий голова ОБСЄ М.Лайчак також візьме участь у брифінгу з питань безпеки СММ ОБСЄ в Україні та зустріч зі словацькими спостерігачами СММ ОБСЄ в Україні.

  Акредитація на заходи за участі представників ЗМІ проводиться Луганською обласною державною адміністрацією – обласною військово-цивільною адміністрацією.

  15 січня 2019 р. до 18:30 за телефоном:+38 095 029 4496.