• In English
 • 14 вересня відбудеться презентація звіту «Антикорупційний та економічний потенціал е-послуг»

  14
  вересня

  10:30

  11:30

  понеділок

  У понеділок, 14 вересня, о 10:30 відбудеться брифінг щодо презентації звіту «Антикорупційний та економічний потенціал е-послуг» — першої спроби комплексної оцінки економічного та антикорупційного ефекту від впровадження електронних державних послуг в Україні на прикладі семи сфер.

  Місце проведення: Укрінформ (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

  Початок о 10:30

  Учасники брифінгу:

  Олексій Вискуб, перший заступник Міністра цифрової трансформації;

  Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа, партнера проекту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» та швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP);

  Олексій Дорогань, виконавчий директор Офісу ефективного регулювання BRDO.

  Мета дослідження – показати, скільки часу та коштів уже заощадили та, у перспективі, могли б іще заощадити користувачі завдяки можливості отримати послугу без відвідування державних органів та без залучення посередників/чиновників, а також – як онлайн-формат послуг може вплинути на рівень корупції.

  Взяти участь у брифінгу можуть виключно представники ЗМІ за обов'язкової попередньої акредитації, що триватиме до 9:00 понеділка 14 вересня.

  Форма для акредитації: https://forms.gle/SNEiKh6zKxk9rkCSA

  Онлайн-трансляція брифінгу буде доступна на офіційних сторінках Міністерства цифрової трансформації у соціальних мережах.

  Вхід тільки за наявності маски та після позитивного проходження термоскринінгу. Прохання займати місця в залі з дотриманням соціальної дистанції.

  Звіт підготовлений Офісом ефективного регулювання (BRDO) на замовлення Міністерства цифрової трансформації України та за підтримки USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS», швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) і Фонду Східна Європа.