• In English
 • 14 травня за участі Лілії Гриневич відбудеться прес-конференція «Ігрові методики навчання з LEGO в усіх 1-х класах України – відповіді на основні запитання»
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 11 травня 2018

  14
  травня

  14:00

  15:00

  понеділок
  м. Київ, вул. Івана Мазепи

  14 травня Віце-президент The LEGO Foundation Каспер Оттоссон Канструп та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич проведуть спільну прес-конференцію на тему «Ігрові методики навчання з LEGO в усіх 1-х класах України – відповіді на основні запитання».

  Вони докладно розкажуть про те, яким чином LEGO завозитиметься в Україну та розподілятиметься між школами. Також буде надано відповіді на інші поширені питання щодо масштабної допомоги The LEGO Foundation, що зголосилася безкоштовно забезпечити своїми наборами усі перші класи комунальних та державних шкіл в Україні.

  У межах заходу буде презентовано набори, які потраплять у заклади, та проведено майстер-клас з використання LEGO для навчання через гру.

  Початок: о 14:00.

  Місце проведення: Київський Палац дітей та юнацтва (м. Київ, вул. Івана Мазепи, 13, 1-й поверх, коворкінг. Вхід з лівого боку будівлі).

  Акредитація: до 11:00 14 травня за номером (044) 481-32-62 або на пошту kirilova@mon.gov.ua.

  Нагадуємо, що всі перші класи в Україні, які навчатимуться з 1 вересня 2018 року, безкоштовно отримають набори LEGO, які допоможуть впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес. Відповідний меморандум про взаєморозуміння було підписано між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation.