• In English
 • 14 травня відбудеться прес-конференція щодо надання Урядом Японії 4,5 млн дол. США на підтримку населення та відновлення на сході України
  Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, опубліковано 14 травня 2021

  14
  травня

  13:00

  14:00

  п’ятниця

  14 травня о 13:00 у приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України (вул. Інститутська, 7) відбудеться прес-конференція щодо надання Урядом Японії у 2021 році 4,5 млн дол. США для задоволення гуманітарних потреб, підтримки вразливих верств населення, відновлення східних областей України, а також надання медичної допомоги українським військовим шпиталям.

  Допомога надається в рамках чотирьох проектів, що виконуються агенціями системи ООН в Україні та Міжнародним Комітетом Червоного Хреста (МКЧХ). Зокрема, допомога надаватиметься такими організаціями ООН: Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), Міжнародна Організація з Міграції (МОМ) та Управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС).

  Японія надає підтримку проектам гуманітарної допомоги людям, постраждалим від конфлікту на сході України з 2014 року, сума загальна сума фінансової допомоги складає 55,9 млн дол. США.

  Учасники прес-конференції:

  • Олексій Резніков, Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України;
  • Такаші Кураї, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні;
  • Оснат Лубрані, Координаторка системи ООН в Україні, Гуманітарна координаторка;
  • Флоренс Жиллетт, глава представництва Міжнародного Комітета Червоного Хреста в Україні.

  Місце проведення: Клуб Кабінету Міністрів України (вул. Інститутська, 7, Київ).

  Акредитація ЗМІ: до 10:00 14 травня за допомогою Google-форми.

  У зв’язку із ситуацією щодо пандемії COVID-19 в Україні, прес-конференція проходитиме з дотриманням норм протиепідеміологічної безпеки, представники медіа допускаються на захід лише у захисних масках.

  Трансляція заходу:  https://www.youtube.com/watch?v=473TKM03V9E