• In English
 • 14 січня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  14
  січня

  12:00

  13:00

  вівторок

  14 січня відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  Дата проведення: 14 січня 2020 року

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх, кабінет № 327, м. Київ, вул. Прорізна, 15

  Початок засідання: 12:00.

   

   

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади заступника Голови АРМА, яких допущено до етапу співбесіди.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови АРМА та визначення її результатів.

  3. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови АРМА.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови АРМА, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів, яких допущено до етапу співбесіди.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів та визначення її результатів

  7. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства з управління зоною відчуження, яких допущено до етапу співбесіди.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства з управління зоною відчуження та визначення її результатів

  11. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства з управління зоною відчуження.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства з управління зоною відчуження які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державного агентства з управління зоною відчуження, яких допущено до етапу співбесіди.

  14. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства з управління зоною відчуження та визначення її результатів

  15. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державного агентства з управління зоною відчуження.

  16. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державного агентства з управління зоною відчуження, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  17. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади Голови Національної служби здоров’я, яких допущено до етапу співбесіди.

  18. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Національної служби здоров’я та визначення її результатів.

  19. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Національної служби здоров’я.

  20. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Національної служби здоров’я, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  21. Про затвердження списку експертів, які залучатимуться у 2020 році для перевірки знань володіння іноземної мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  22. Про утворення комітету з відбору кандидатів.

  23. Про порядок допуску кандидатів до участі конкурсах на зайняття посад державної служби категорії А.