• In English
 • 14 серпня Держенергоефективності та GIZ презентують концепцію веб-платформи для послуг у сфері енергоефективності
  опубліковано 07 серпня 2018

  14
  серпня

  10:00

  13:00

  вівторок

  14 серпня Держенергоефективності разом із проектом «Консольтування підприємств щодо енергоефективності», який впроваджується GIZ за дорученням Уряду Німеччини, презентують концепцію нового інтерактивного інструменту (веб-платформи) для замовників та постачальників послуг у сфері енергоефективності.

  Передбачається, що зазначене IT-рішення максимально спростить пошук як клієнтів, так й виконавців різних енергоефективних проектів, а також сприятиме встановленню контактів між ними.

  Метою заходу є представлення і обговорення концепції та функціональних можливостей IT-інструменту для пошуку та замовлення послуг у сфері енергоефективності.

  Попередньо з прототипом цього продукту можна ознайомитись за посиланням: https://www.figma.com/proto/Ihsaf9tgSd7FiY4xU1LckLDe/Portal-EE?scaling=min-zoom&node-id=18%3A274&redirected=1.

  Для участі у заході запрошуються представники підприємств різних секторів економіки, компаній-постачальників енергоефективних послуг, а також профільних асоціацій та торгово-промислових палат.

  Час проведення заходу: 10:00-13:00 (14 серпня ц.р.).

  Місце проведення: Premier Palace Hotel, м. Київ, (бул.Т.Шевченка/вул. Пушкінська, 5-7).

  Реєстрація участі є обов’язковою. Для цього просимо надіслати електронний лист із зазначенням ПІБ, назви компанії/установи/асоціації на електронну адресу ganna.bodnar@giz.de у термін до 13 серпня ц.р. За додатковою інформацією щодо заходу звертатися до контактної особи, Ганни Боднар (ganna.bodnar@giz.de, 044 594-07-63).