• In English
 • 14 листопада – прес-конференція керівників зовнішньополітичних відомств України Вадима Пристайка та Австрії Александра Шалленберга
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 13 листопада 2019

  14
  листопада

  08:45

  10:30

  четвер

  13-14 листопада 2019 року в Україні з робочим візитом перебуватиме Федеральний Міністр європейських, інтеграційних та закордонних справ Республіки Австрія Александр Шалленберг.

  14 листопада в МЗС України відбудуться переговори  керівників зовнішньополітичних відомств України Вадима Пристайка та Австрії Александра Шалленберга. Передбачається обговорення актуальних питань широкого спектру двосторонніх відносин, а також взаємодії двох держав в рамках міжнародних організацій.

  Прес-служба МЗС оголошує акредитацію на висвітлення прес-конференції та    протокольної фото-, відеозйомки переговорів за телефонами: 238-17-20 та 238-15-76.

  08:45 - Протокольна фото-, відеозйомка переговорів міністрів закордонних справ Вадима Пристайка та Александра Шалленберга.

  Запрошуються тільки фото- та відеооператори. Прибуття акредитованих представників ЗМІ до 08:30 (Михайлівська пл., 1, МЗС України, 6 поверх).

  09:45 Спільна прес-конференція Міністра закордонних справ України Вадима Пристайка та Федерального Міністра європейських, інтеграційних та закордонних справ Республіки Австрія Александра Шалленберга.

  Прибуття акредитованих представників ЗМІ до 09:25 (Михайлівська пл., 1, МЗС України).

  Завершення акредитації: 13 листопада о 17:30.

  Місце проведення: МЗС України, Михайлівська пл., 1, вхід через під’їзд № 3.

  Увага! Для входу в будівлю МЗС прохання мати при собі паспорт та дійсне журналістське посвідчення (видане редакцією).

  Представники ЗМІ, які не були акредитовані, не зможуть взяти участь у заході.

  Дякуємо за Ваше розуміння!