• In English
 • 14 квітня - підписання Меморандуму про стратегічну співпрацю між оргкомітетом Ігор Воїнів в Україні та Всеукраїнською федерацією гольфу

  14
  квітня

  15:30

  16:30

  середа

  14 квітня відбудеться  онлайн прес-конференція, присвячена підписанню Меморандуму про стратегічну співпрацю між організаційним комітетом Ігор Воїнів (Warrior Games) в Україні та Всеукраїнською федерацією гольфу.

  Початок: 15:30, 14 квітня 2021 року

  Посилання на онлайн-трансляцію: https://youtu.be/aVw0hTsaN8o.

  Спікери прес-конференції:

  • Ігор Безкаравайний – заступник Міністра ветеранів України;
  • Оксана Горбач — координатор проектів Ігри Нескорених та Ігри Воїнів в Україні;
  • Тарас Чмут — директор БО МБФ «Повернись живим»;
  • Володимир Пилипенко — генеральний секретар Всеукраїнської федерації гольфу;
  • Олександр Кікін — ветеран АТО/ООС, голова паралімпійського комітету Всеукраїнської федерації гольфу.

  Ключові питання заходу:

  • Об’єднання зусиль організаційної команді Ігор Воїнів та Всеукраїнської федерації гольфу для популяризації спортивної реабілітації серед українських ветеранів та військовослужбовців, розвитку відповідної інфраструктури та безбар’єрного середовища, яке відкриватиме можливості для занять адаптивними видами спорту українським воїнам з інвалідністю.
  • Введення гольфу, як нового виду спорту для українських ветеранів, у програму відбору до збірної Warrior Games
  • Проведення Всеукраїнського турніру з гольфу серед учасників бойових дій в рамках відбору до збірної України на Warrior Games 2021

  Довідково

  Warrior Games (Ігри Воїнів) – це адаптивні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. Міністерство оборони США організовує цей захід вже восьмий рік поспіль. Цього року він проходитиме з 12 по 22 вересня в Орландо, штат Флорида, США. 40 українських ветеранів уперше виступлять на цих міжнародних мультиспортивних змаганнях вже у 2021 році. До програми Ігор Воїнів входять 12 видів спорту: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба, легка атлетика (біг та метання), велоспорт, плавання, веслування на тренажерах, баскетбол на візках, регбі на візках, пауерліфтинг і волейбол сидячи. Серед учасниць – команди з  восьми країн світу: США, України, Австралії, Канади, Великобританії, Данії, Нідерландів та Грузії. Національний відбір учасників збірної Warrior Games відбудеться в рамках Фестивалю «Звитяга Нескорених», 15-16 травня 2021 року, організованого за сприяння Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.

  До організаційного комітету Ігор Нескорених в Україні цього року входять Міністерство у справах ветеранів, , Центр стратегічних комунікацій «Стратком Україна», БО «Повернись живим» та Федерація стронгмену України.