• In English
 • 14-15 січня Україна і НАТО обговорять подальшу співпрацю – візит Дмитра Кулеби до штаб-квартири НАТО
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 14 січня 2020

  14
  січня

  11:52

  вівторок
  15
  січня

  18:00

  середа

  14-15 січня відбудеться робочий візит Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби до штаб-квартири НАТО. Він візьме участь у засіданні Комісії Україна – НАТО для обговорення оцінки виконання Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2019 рік та презентації проекту РНП 2020.

  Дмитро Кулеба зустрінеться з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, проведе робочі зустрічі із заступником Генерального секретаря НАТО з питань публічної дипломатії Таджаном Ілдемом, заступником Генерального секретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки Беттіною Каденбах, заступником Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці Антоніо Міссіролі, заступником Генерального секретаря НАТО з питань операцій Джоном Манзою, заступником Генерального секретаря НАТО з питань оборонної політики та планування Патріком Тернером.

  Крім того, в рамках візиту Україна та НАТО планують підписати специфікації спільних навчань із захисту критичної інфраструктури в Чорному морі ”Непорушна стійкість - 2020”, які відбудуться в жовтні 2020 року в Одесі.

  До складу української делегації також входять заступник Міністра закордонних справ України Єгор Божок, заступник Міністра оборони України Аліна Фролова, заступник Міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді, співробітники Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України.

  За результатами дводенної роботи заплановане спілкування зі ЗМІ.

  Окрім того, в рамках візиту до Брюсселя планується зустріч Віце-прем’єр-міністра з Генеральним секретарем Європейської служби зовнішніх зв’язків Хельгою Шмід.