• In English
 • 14-15 лютого Міністр оборони України Андрій Загороднюк візьме участь у Мюнхенській конференції з безпеки
  Міністерство оборони України, опубліковано 14 лютого 2020

  14
  лютого

  10:00

  п’ятниця
  15
  лютого

  16:00

  субота

  14-15 лютого Міністр оборони України Андрій Загороднюк візьме участь у 56-й Мюнхенській конференції з безпеки, що проходитиме у Федеративній Республіці Німеччина.

  Цього року у Мюнхенській конференції з безпеки очікується участь понад 35 глав держав та урядів, 100 міністрів закордонних справ та оборони, а також лідерів думок з усього світу, які обговорять поточні кризи та майбутні проблеми безпеки.

  Як планується, в рамках конференції Андрій Загороднюк проведе ряд двосторонніх зустрічей з міністрами оборони – учасниками конференції.

  Крім того, Міністр оборони України візьме участь у заходах за участю Президента України та виступить спікером на панельній дискусії Transparency lnternational “Управління національною безпекою: використання незалежного нагляду для створення ефективних інституцій”.

  Довідково

  Протягом останніх п’яти десятиліть Мюнхенська конференція з безпеки (Munich Security Conference) стала провідним світовим форумом для обговорення політики міжнародної безпеки. Щороку у лютому вона об’єднує понад 500 вищих керівників та лідерів думок з усього світу, які беруть участь в інтенсивній дискусії про поточні та майбутні проблеми. MSC надає унікальну можливість обговорювати політику на найвищому рівні в захищеному та неформальному просторі.