• In English
 • 13 травня відбудеться прес-конференція на тему «Військова література у «Ветеранському наметі» на ІХ Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал»

  13
  травня

  11:00

  12:30

  понеділок
  ІА "УКРІНФОРМ"

  13 травня об 11:00 в ІА «Укрінформ» відбудеться прес-конференція на тему «Військова література у «Ветеранському наметі» на ІХ Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал»

  Учасники заходу: 

  Ірина Фріз – Міністр у справах ветеранів;

  Олеся Островська-Люта – директор «Мистецького Арсеналу»;

  Олександр Терещенко – заступник Міністра у справах ветеранів, ветеран, учасник боїв в Донецькому аеропорту, автор книги «Життя після 16:30»;

  Юрій Руденко – ветеран, автор книг «Психи двох морів» та «Світло та цеглина».

  Учасники прес-конференції розкажуть про перший і унікальний простір, який розгорнеться на Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» під назвою «Ветеранський намет».

  Організатор: Міністерство у справах ветеранів України

  «Ветеранський намет» - це далеко не умовний простір. Вперше посеред внутрішнього двору Арсеналу буде встановлено справжній армійський намет із відповідними елементами армійського устаткування. В цьому просторі будуть зібрані книжки українських захисників.

  У перший день фестивалю пройде презентація «Ветеранського намету». Також 22-26 травня відбудуться наступні заходи - дискусія про військову літературу, автограф-сесії і спілкування з авторами книг.

  Акредитація ЗМІ – anna@ukrinform.com