• In English
 • 13 лютого – інформаційний марафон «Енергоефективність та відновлювана енергетика на користь громадам. Успішні історії Запоріжжя»
  опубліковано 06 лютого 2018

  13
  лютого

  11:00

  16:00

  вiвторок
  м. Запоріжжя

  13 лютого 2018 р. відбудеться інформаційний марафон у м. Запоріжжя для журналістів з Києва та області, а також східних областей на тему: «Енергоефективність та відновлювана енергетика на користь громадам. Успішні історії Запоріжжя».

  Організатор – Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (Проект USAID) та Держенергоефективності спільно з Українським освітнім центром реформ.

  Мета – на реальних прикладах продемонструвати успіх співпраці Проекту USAID, Держенергоефективності та м. Запоріжжя у підвищенні енергоефективності та використання альтернативних джерел енергії у секторі бюджетних будівель (школи, дитсадки, лікарні тощо) та реформування муніципального енергетичного сектору заради комфорту містян, економії бюджетних коштів та поліпшення екологічної ситуації.

  У програмі інформаційного марафону:

  11:00 – 12:30 - прес-брифінг: 

  • Володимир Буряк - Міський голова  м. Запоріжжя;
  • Діана Корсакайте – керівник Проекту USAID «Муніципальна енергетична
  • реформа в Україні»;
  • Юрій Шафаренко – директор Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності. 

  Місце проведення брифінгу: м. Запоріжжя, Запорізька міська рада, просп. Соборний, 206, 3-ій поверх, велика зала.

  13:00 – 16:00 - візити на об’єкти, де впроваджено енергоефективні заходи та проекти з використанням відновлюваних джерел енергії:

  • термомодернізований за європейськими стандартами дитячий садок № 100, м. Запоріжжя, вул. Харчова, 15;
  • твердопаливна котельня потужністю 2 МВт, що працює на пелетах з лушпиння соняшника та обігріває міську лікарню №1, м. Запоріжжя, вул. Чумаченко, 21 а.

  Участь у прес-турі безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

  Для представників ЗМІ з міста Києва та області, віддалених населених пунктів східних областей відшкодовується вартість пред’явлених проїзних квитків. Кількість місць обмежена.

  Акредитація ЗМІ здійснюється за тел.: 050-913-68-35,  (044) 490-69-90 та e-mail: amarchenko@cure.org.ua, saeepressa@gmail.com.

  м. Києва та областідо 16:00 8 лютого 2018 року

  областей східного регіону – до 17:00 8 лютого 2018 року.