• In English
 • 13 листопада - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  13
  листопада

  10:00

  11:00

  середа

  13 листопада 2019 року о 10:00 відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби (IІІ поверх, кабінет № 327, IІ поверх, Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Української школи урядування), м. Київ, вул. Прорізна, 15.


  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  1.  Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційного завдання (письмового) для кандидатів на зайняття посади державного секретаря МОЗ та визначення Комісією варіанту ситуаційного завдання (усного) для кандидатів на зайняття посади державного секретаря МОЗ.
  2. Про затвердження списків кандидатів, яких допущено до розв’язання письмових і усних ситуаційних завдань на зайняття посади державного секретаря МОЗ.
  3. Розв'язання письмового ситуаційного завдання та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття посади державного секретаря МОЗ.
  4. Розв'язання усного ситуаційного завдання та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття посади державного секретаря МОЗ.
  5. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття посади державного секретаря МОЗ.
  6. Рейтингові списки кандидатів на зайняття посад державного секретаря МОЗ.
  7. Про визначення кандидатур, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів для внесення пропозицій суб’єкту призначення.
  8. Різне.