16:00
18:30
13-15 листопада у Києві відбудеться 3-й Форум асоціацій. Це єдиний міжнародний захід, який щорічно збирає дипломатів, урядовців та експертів з ЄС, України, Грузії та Молдови з метою обговорення нових можливостей європейської інтеграції трьох країн та координації зусиль у цьому напрямку.
Захід організовує проект «Громадська синергія» (фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародним фондом «Відродження») у співпраці з УС ПГС* та УНП**, за підтримки Офісу Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, а також Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції.
Учасники Форуму окреслять можливі формати співробітництва між трьома асоційованими країнами та можливі варіанти глибшої інтеграції з ЄС.
Журналісти запрошуються до висвітлення цих нагальних питань, а також до інтерв’ю з національними та закордонними високопосадовцями і експертами.
З повною програмою Форуму можна ознайомитись за посиланням.
Питання тематичних панелей Форуму:
Спікери:
Дмитро КУЛЕБА, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України
Матті МААСІКАС, Посол ЄС, Голова Представництва ЄС в Україні
Люк ДЕВІНЬ, Директор з питань співпраці з Росією, Східним партнерством, Центральною Азією та ОБСЄ, заступник керуючого директора з питань співпраці з Європою та Центральною Азією, Європейська служба зовнішньої дії
Вахтанг МАХАРОБЛІШВІЛІ, Перший заступник Міністра закордонних справ Грузії
Олена ЗЕРКАЛЬ, Заступник Міністра закордонних справ України
Влад КУЛЬМІНСЬКИЙ, Державний секретар, Міністерство зовнішніх справ та європейської інтеграції Молдови
Тарас КАЧКА, Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Торговий представник України
Юлія ГАРЯЧА, В.о. Директора Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції України
Давід БУДЖАШВІЛІ, Голова Департаменту координації допомоги ЄС та секторальної інтеграції, Міністерство закордонних справ Грузії
Валерія ІОНАН, Заступник Міністра з питань інтеграції з ЄС, Міністерство цифрової трансформації України
Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ, Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації
Торстен ВЕЛЛЕРТ, Керівник групи з питань енергетики та навколишнього середовища, Група підтримки України
Ганс-Юрген ГАЙМЗЬОТ, Спеціальний представник з питань Східного партнерства, Міністерство закордонних справ Німеччини
Міхай ПОПШОЙ, Заступник Голови Парламенту Республіки Молдова
Іванна КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ, Голова Комітету ВРУ з питань інтеграції з Європейським Союзом
Андріус КУБІЛІУС, Депутат Європейського парламенту, Співголова ЄВРОНЕСТ, колишній Прем’єр-міністр Литви
Де? Київ, вул. Братська, 17-19, Radisson Blu Hotel
Коли? 13-15 листопада. Початок о 16:00
Мова заходу: англійська
Контакти для акредитації: ylytvynenko@civic-synergy.org.ua, 0500390782. Участь у заході є можливою тільки за умови попередньої акредитації.
Довідкова інформація:
*УС ПГС (Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС) – є національною частиною Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС – одного з офіційних двосторонніх органів Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Відповідно до ст. 469-470 Угоди про асоціацію, Платформа офіційно представляє інтереси громадянського суспільства України та ЄС у процесі виконання Угоди, здійснює моніторинг та громадський контроль за її виконанням. Від Української сторони до Платформи входить 15 членів – представників громадських об’єднань, профспілок та організацій роботодавців. Під їх егідою УС ПГС об’єднує понад 250 організацій.
**УНП (Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства) – це мережа з понад 120 громадських організацій України, що відстоює українські інтереси в рамках Східного партнерства. Платформа є частиною Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС СхП) – об’єднання представників громадських організацій України, Грузії, Молдови, Білорусі, Вірменії, Азербайджану, а також ЄС. Форум допомагає громадським організаціям регіону Східного партнерства адвокатувати важливі для їх країн питання на рівні ЄС, сприяє аналітично-адвокаційній діяльності та обміну досвідом між організаціями громадянського суспільства регіону, здійснює громадський моніторинг виконання цілей Східного партнерства. Рекомендації ФГС СхП враховуються ЄС і країнами-членами СхП у процесі формування політики Східного партнерства.
Проект «Громадська синергія» – проект, спрямований посилити участь громадськості у впровадженні євроінтеграційних реформ в Україні через активізацію двох громадських платформ – Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Проект надає Платформам та їх організаціям-учасницям фінансову та організаційну підтримку у проведенні аналітично-адвокаційної та інформаційно-просвітницької діяльності. Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується і виконується Міжнародним фондом «Відродження».