• In English
 • 13 грудня - Церемонія нагородження фіналістів другого українсько-кримськотатарського літературного конкурсу «Кримський Інжир»

  13
  грудня

  19:00

  21:00

  п’ятниця

  13 грудня о 19:00 відбудеться Церемонія нагородження фіналістів другого українсько-кримськотатарського літературного конкурсу «Кримський Інжир», а також прем’єра концерту в рамках однойменного фестивалю для фортепіано з оркестром.

  Відкриття фестивалю «Кримський Інжир» буде проходити у Будинку звукозапису Українського радіо за участі відомих українців та кримських татар. Концерт відбудеться у рамках Церемонії нагородження переможців другого літературного конкурсу «Кримський Інжир». Його виконає Ансамбль класичної музики імені Б.Лятошинського Національного будинку органної та камерної музики України; диригент: народний артист України Ігор Андрієвський; солістка: лауреатка міжнародних конкурсів Ольга Савайтан. Композитор Усеїн Бекіров.

  Місце: Будинок звукозапису Українського радіо (м. Київ, вул. Первомайського, 5Б).

  Дата та час: 13 грудня, 19:00.

  Вхід вільний за умови попередньої реєстрації за формою: https://docs.google.com/forms/d/1xgFIOW6qCaliPOgNS9OVCktkhrrlQOmD6WtyQSPIFPQ/edit

  Повна програма фестивалю: http://litakcent.com/2019/12/05/vidoma-programa-krimskogo-inzhiru/

  Контакти для ЗМІ: crimeanhousekyiv@gmail.com, +380502724370.