• In English
 • 13 грудня Андрій Рева візьме участь у конференції для учасників проекту «Рука допомоги»

  13
  грудня

  11:00

  13:00

  четвер
  м. Львів, вул. Морозна, 14

  13 грудня об 11:00 у місті Львів за участі Міністра соціальної політики України Андрія Реви відбудеться конференція для учасників проекту «Рука допомоги». Адреса проведення заходу: м. Львів, вул. Морозна, 14, готель «Соната».

  Пілотний проект «Рука допомоги» впроваджується Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку. В якості пілоту «Рука допомоги» є в Харківській, Полтавській та Львівській областях, а з 2018 року – також в окремих об’єднаних територіальних громадах Житомирської, Донецької та Чернігівської областей.

  Мета проекту — допомогти вимушеним переселенцям та членам малозабезпечених сімей позбутися залежності від соціальних виплат, отримати достойну роботу або заснувати власний бізнес.

  У конференції також візьмуть участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та координатор проекту «Рука допомоги» Інна Шинкаренко.

  Також у рамках заходу о 12:30 відбудеться прес-брифінг Міністра соціальної політики України Андрія Реви.

  Акредитація триватиме до 12:00 12 грудня за e-mail: media@strategi.com.ua, та телефоном: 098-876-99-56. Контактна особа: Богдан Павленко.