• In English
 • 12 лютого Іванна Климпуш-Цинцадзе візьме участь у Регіональній конференції в межах інформаційної кампанії «Євроінтеграція: сила можливостей» у м. Хмельницький
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 08 лютого 2019

  12
  лютого

  14:30

  16:00

  вівторок
  м. Хмельницький, вул. Свободи 1А

  У вівторок, 12 лютого, Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе візьме участь у регіональній конференції в межах інформаційної кампанії «Євроінтеграція: сила можливостей» у м. Хмельницький.

  Час: 14:30 – 16:00.

  Місце проведення заходу: м. Хмельницький, вул. Свободи 1А, «СВ-клуб».

  У конференції також візьмуть участь голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, керівник відділу з організації надання аналітичних послуг ДУ «Офіс з просування експорту України» Ольга Гвоздьова, голова української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС та президент DiXi Grouр Олена Павленко, виконавчий директор ГО «Європа без бар’єрів» Ірина Сушко, керівник команди проекту «Громадська синергія» Зоряна Міщук, підприємці області, експерти.

  О 16:00 за результатами конференції відбудеться прес-брифінг Віце-прем`єр-міністра.

  Вхід представників ЗМІ здійснюватиметься за попередньої реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/Txcyc59BppOxccg53 та за редакційним посвідченням.

  У разі додаткових запитань звертайтесь: ovpmeei@gmail.com.

  Мета інформаційної кампанії «Євроінтеграція: сила можливостей» – роз’яснення та популяризація практичних переваг і можливостей, які вже мають або невдовзі отримуватимуть українці від євроінтеграційного курсу України.

  Інформаційна кампанія «Євроінтеграція: сила можливостей» реалізується Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за підтримки Громадської спілки «Фонд підтримки реформ в Україні» та Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) в межах проекту «Підвищення обізнаності про вплив Угоди про Асоціацію з ЄС» та Проекту ЄС Association4U. Детальніше – eu-ua.org/syla-mozhlyvostei.

  Регіональна конференція відбудеться за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародним фондом «Відродження». Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

  Партнер регіональної конференції: Хмельницька торгово-промислова палата.