• In English
 • 12 листопада - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  12
  листопада

  10:00

  11:00

  вівторок

  12 листопада відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  Дата проведення: 12 листопада 2019 року

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх, кабінет № 327, Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Української школи урядування (м. Київ, вул. Прорізна, 15)

  Початок засідання: 10:00.

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   1. Розгляд заяв та скарг, що надійшли на адресу Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  2. Інформація про Ухвалу Одеського окружного адміністративного суду.

  3. Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби письмових ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття посад заступника Голови Державного агентства резерву, Голови Державної аудиторської служби.

  4. Про затвердження списків кандидатів, яких допущено до розв’язання письмових ситуаційних завдань на зайняття посад Голови Державної аудиторської служби, заступника Голови Державного агентства резерву.

  5. Розв'язання письмових ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття посад заступника Голови Державного агентства резерву, Голови Державної аудиторської служби.

  6. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття посад заступника Голови Державного агентства резерву, Голови Державної аудиторської служби

  7. Рейтингові списки кандидатів на зайняття посад заступника Голови Державного агентства резерву, Голови Державної аудиторської служби.

  8. Про визначення кандидатур, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Різне.