• In English
 • 12 грудня – підсумкова зустріч учасників програми конкурсу «Малі міста – великі враження»

  12
  грудня

  11:00

  17:00

  четвер

  12 грудня відбудеться підсумкова зустріч учасників програми конкурсу культурно – мистецьких проектів «Малі міста – великі враження». 

  Програма стартувала 15 квітня 2019 року – було оголошено прийом заявок, і проводилася вона вже вдруге Міністерством культури України та Українським центром культурних досліджень. Ідея проекту належить ГО «Інститут культурної політики». Головна ціль програми – підтримка населених пунктів із загальною чисельністю населення до 50 тис. осіб. Участь у конкурсі могли взяти культурно-мистецькі проекти від органів місцевого самоврядування, юридичних осіб всіх форм власності, творчих спілок, фізичних осіб-підприємців.

  В результаті конкурсу було обрано 74 проекти-переможці, але вдалося реалізувати 71 проект, оскільки 3 з різних причин не змогли впровадити грант у своїй громаді.

  Під час підсумкової конференції відбудеться зустріч з Володимиром Бородянським, Міністром культури, молоді та спорту України. Після чого учасники проектів презентують свої здобутки, статистику та тенденції розвитку громад.

  Час проведення: 11.00 – 17.00

  Місце проведення: ArtHall D12, м. Київ, вул. Десятинна, 12 

  Акредитація: https://forms.gle/HqMgxpFjjf6qh7RWA

  Додаткові питання: 093-511-56-02 (Лілія Бевзюк-Волошина, прес-секретар програми «Малі міста – великі враження»)