• In English
 • 12 червня – засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  12
  червня

  12:00

  14:00

  вiвторок
  м. Київ, вул. Прорізна, 15

  12 червня відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби. Проектом порядку денного засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби передбачено розгляд наступних питань:

  Про розгляд питання щодо перевірки володіння іноземною мовою кандидатів на зайняття посад категорії «А», яке проводиться Комісією з питань вищого корпусу державної служби на основі завдань, які затверджуються на її засіданні та включають у себе лексико-граматичний тест, перевірку розуміння письмового тексту, перевірку умінь і навичок сприйняття усного мовлення (аудіювання), перевірку умінь і навичок висловлювати свою думку іноземною мовою.

  Про розгляд питання щодо проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Типових вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорії «А».

  Про затвердження рішення комітету з дисциплінарних проваджень щодо державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А», від 12 червня 2018 року № 6.

  Про порушення дисциплінарного провадження відносно першого заступника Голови Державної екологічної інспекції України Яковлєва І.О.

  Різне.

   Місце проведення: м. Київ, вул. Прорізна, 15

  Національне агентство України з питань державної служби, 3-й поверх, кабінет № 327

  Початок засідання: 12:00.