• In English
 • 12 березня – засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  12
  березня

  10:00

  13:00

  вівторок
  м. Київ, вул. Прорізна,15

  Проектом порядку денного передбачено розгляд наступних питань:

   1. Про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції та Голови Державної служби геології та надр.

  2. Про затвердження рішення комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» від 01 березня 2019 року № 4.

  3. Про затвердження списків кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття вакантних посад Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України
  від 06 лютого 2019 року № 45-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції» та Голови Державної служби геології та надр відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2019 року № 46-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної служби геології та надр».

  4. Про затвердження пропозицій комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсів, часу вирішення ситуаційних завдань.

  5. Про проведення тестування та визначення його результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції та Голови Державної служби геології та надр.

  6. Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття вакантних посад Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції та Голови Державної служби геології та надр.

  7. Розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції та Голови Державної служби геології та надр.

  8. Про розгляд матеріалів дисциплінарної справи першого заступника Голови Державної служби геології та надр Фощія М. В.

  9. Про розгляд матеріалів дисциплінарної справи Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Лапи В. І.

  10. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції та Голови Державної служби геології та надр.

   11. Рейтингові списки кандидатів на зайняття вакантних посад Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції та Голови Державної служби геології та надр.

   12. Про визначення переможців конкурсів та других кандидатів за результатами конкурсів на зайняття вакантних посад Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції та Голови Державної служби геології та надр.

  13. Різне.

  Дата проведення: 12 березня 2019 року

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх, кабінет № 327

  м. Київ, вул. Прорізна,15

  Початок засідання: 10 год. 00 хвилин.