• In English
 • 11 серпня на Львівщині вперше відзначатиметься День Західного Бугу

  11
  серпня

  16:00

  20:00

  неділя

  11 серпня 2019 року о 16:00 вперше День Західного Бугу відзначатиметься на Золочівщині, оскільки Річка Західний Буг бере свій початок у селі Верхобуж Золочівського району.

  Розпочнеться відзначення Дня Західного Бугу з фітнес-заходу «За здоровий спосіб життя» на березі міського озера. Вхід у спортивному! Найактивнішому та найспортивнішому учаснику – подарунок від організаторів Дня Західного Бугу!

  Також програмою заходу заплановано флешмоб, святковий концерт та дискотека, інтерактивні розваги, конкурси, майстер класи для дітей та дорослих, фотозона.

  Проходитиме ярмарок екотоварів та корисної їжі.

  Також присутні матимуть можливість побачити виставку робіт конкурсу малюнків «Мальовничі річки Західного Бугу» та нагородження переможців.

  Захід відбудеться на площі Незалежності у місті Золочів Львівської області.

  Організатори заходу: Державне агентство водних ресурсів України, Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну, Департамент екології Львівської обласної державної адміністрації, Золочівська міська рада, Золочівська районна державна адміністрація, Золочівське управління водного господарства.

  Акредитація ЗМІ і додаткова інформація:: Крута Наталія Сергіївна, заступник начальника БУВР Західного Бугу та Сяну, e-mail: buvrzbts@gmail.com або за тел. (0322) 275 10 28, 067 372 05 54.

  Захід відбуватиметься за підтримки Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького та філії ТзОВ «Карпатські мінеральні води» та за інформаційної підтримки суспільно-політичного часопису «Наша Українська Справа» та ТОВ «ТРК Золочів» (радіо Zolochiv.fm).