• In English
 • 11 листопада - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  11
  листопада

  09:15

  10:15

  четвер

  11 листопада відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  Час початку проведення засідання: 9:15

  Місце або спосіб проведення: НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ

   

   

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

   

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та обговорення її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру та обговорення її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти та обговорення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Різне