• In English
 • 11 листопада за сприяння Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко відбудеться презентація виставки «СФУЖО - 70»
  Урядовий Уповноважений з питань ґендерної політики, опубліковано 07 листопада 2019

  11
  листопада

  12:00

  12:30

  понедiлок

  11 листопада 2019 р. о 12:00  за сприяння Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко у приміщенні Кабінету Міністрів України (м. Київ, вул. Грушевського, 12/2, хол 6 поверху) відбудеться презентація виставки «СФУЖО - 70». Виставка створена Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» спільно зі Світовою Федерацією Українських жіночих Організацій з нагоди 70-річчя СФУЖО.

  Мета виставки – поширити знання про СФУЖО та Український жіночий рух XX- XXІ ст. в українському суспільстві та за кордоном та інтегрувати їх у культурно-освітній простір України, популяризувати діяльність СФУЖО як важливої частини Міжнародного Жіночого Руху та невід’ємної складової світового українства.

  У рамках виставки створено унікальну візуальну хронологію історії СФУЖО та Українського жіночого руху, яка містить сотні невідомих загалу фактів, архівних фото та документів. Також презентовано візуальні біографії голів СФУЖО з 1948 р. по 2019 р.

  У відкритті виставки візьмуть участь Урядова уповноважена з питань ґендерної політики, народні депутати, представники міністерств, Центрального державного архіву зарубіжної україніки, Світового конґресу українців та Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою.

  Акредитація ЗМІ здійснюється до 12:30 10 листопада за посиланням:

  https://docs.google.com/forms/d/1_e0xum06BgMlcwMCqnIg238lT9s_YmzznXqTfoGAGzI/edit

  Початок: 12:00

  Місце проведення: БУДИНОК УРЯДУ, вул. Грушевського, 12/2, 1-й під’їзд, хол 6 поверху. Вхід за паспортами та редакційними посвідченнями.