• In English
 • 11 грудня – презентація результатів дослідження сфери інноваційної діяльності в Україні
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 08 грудня 2020

  11
  грудня

  10:30

  11:30

  п’ятниця

  11 грудня 2020 року відбудеться презентація звіту за результатами дослідження сфери інноваційної діяльності в Україні, підготовленого експертами Європейської економічної комісії ООН (ЄЕК ООН).

  Дослідження проводилося в контексті субрегіонального огляду інноваційної політики країн Східної Європи та Кавказу (The Sub-regional Innovation Policy Outlook) та тривало півтора року. Окрім України, до проекту долучилися Азербайджан, Вірменія, Грузія, Республіка Білорусь та Республіка Молдова.

  Експерти ЄЕК ООН двічі відвідували Україну з метою проведення консультацій із представниками заінтересованих сторін у сфері інноваційної діяльності (стейкхолдерами). Комунікації відбувалися з органами влади для збору необхідних даних та обговорення проблемних питань.

  До участі в заході запрошуються представники органів влади, фахівці закладів вищої освіти й наукових установ, представники інноваційного бізнесу та сфери інноваційної діяльності.

  Початок: 10:30

  Платформа проведення: ZOOM

  Трансляція: Facebook-сторінка МОН.

  Мова заходу – англійська, переклад на українську.

  Для реєстрації учасникам необхідно до 9 грудня 2020 року заповнити реєстраційну форму. Зареєстрованим учасникам напередодні заходу буде надіслано посилання на відеоконференцію.

  Програма заходу доступна для ознайомлення за покликанням.

  За додатковою інформацією щодо заходу слід звертатися до державного експерта директорату науки та інновацій МОН Андрія Петровського листом на електронну адресу petrovskyy@mon.gov.ua або за номером телефону (044) 287 82 07.