• In English
 • 11 грудня – День досліджень та інновацій в Україні
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 07 грудня 2020

  11
  грудня

  10:00

  17:30

  п’ятниця

  У п’ятницю, 11 грудня 2020 року, Міністерство освіти і науки України проведе інформаційний захід «День досліджень та інновацій в Україні». Це щорічна подія, яка збирає провідних вчених, дослідників, інноваторів, представників центральних органів виконавчої влади, малого та середнього бізнесу та широку громадськість для обговорення досягнутих результатів та формування майбутніх пріоритетів розвитку України у сфері науки та інновацій.

  Головною темою заходу є висвітлення результатів участі України в рамковій програмі ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» (програма «Горизонт 2020»). Також будуть розглянуті й такі питання:

  • інформування щодо здійснених кроків для долучення України до Європейського дослідницького простору;
  • підвищення обізнаності щодо нових пріоритетів та напрямів дев’ятої програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт Європа»;
  • обговорення нових тенденцій та глобальних викликів наступного десятиліття.

  «День досліджень та інновацій в Україні» проходитиме онлайн (на платформі Microsoft Teams) 11 грудня 2020 року з 10:00 до 17:00 (за східноєвропейським часом). Складається з п’яти сесій:

  1. Реалізація та визначення стратегії формування державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності. 
  2. Основні досягнення українських науковців та інноваторів у програмі «Горизонт 2020» та комплементарних до неї програм. 
  3. Можливості дев’ятої програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт Європа»  та інших європейських ініціатив. 
  4. Перспективи використання міжнародних та національних інструментів підтримки розвитку наукових досліджень та інновацій. 
  5. Нові тенденції  та виклики, що стоять перед світовою спільнотою.

  Робоча мова перших трьох сесій – англійська, останні дві сесії будуть проходити українською мовою. 

  До участі запрошуються:

  • вчені та інноватори;
  • учасники проєктів програми «Горизонт 2020»;
  • представники центральних органів виконавчої  влади, малих та середніх підприємств,  засновники й учасники стартапів;
  • інші зацікавлені сторони.

  Ознайомитися з детальною інформацією про захід та зареєструватися можна за посиланням. У разі виникнення питань просимо звертатися до Вікторії Гайдар, державного експерта директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України (контактний телефон: +38(044)287-82-16; електронна пошта: viktoriia.haidar@mon.gov.ua; gaidar.viktoria@gmail.com).

  Зазначимо, що наукові дослідження та інноваційні розробки є базовими елементами розбудови економіки провідних країн Європейського Союзу (ЄС) та відіграють важливу роль для стійкого та успішного розвитку суспільства в цілому.