• In English
 • 10 вересня - спільний брифінг Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна та голови Представництва ЄС в Україні Хюга Мінгареллі

  10
  вересня

  12:00

  13:00

  понеділок

  10 вересня Міністерство інфраструктури України спільно з проектом «Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної стратегії у секторі транспорту України", що фінансується ЄС, запрошує взяти участь у зустрічі з обговорення питань реалізації інфраструктурних проектів та координації іноземних донорів.

  У заході візьмуть участь Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, голова Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі, народні депутати України, посли іноземних держав, керівники міжнародних фінансових установ та державних підприємств.

  Головна мета заходу – презентувати результати та прогрес щодо реалізації реформ транспортної галузі, а також пріоритетні інвестиційні проекти, забезпечити платформу для обговорення питань надання технічної та фінансової допомоги з метою реалізації важливих інфраструктурних проектів.

  Теми обговорення:

  • Імплементація Національної транспортної стратегії України 2030;
  • Реалізація реформ у транспортному секторі та забезпечення сучасних ініціатив з розвитку інфраструктури;
  • Інвестиційні пріоритети у розрізі стратегічних цілей країни;
  • Стратегічний та інвестиційний план дій щодо подальшого розвитку інфраструктури України;

  Запрошуємо представників засобів масової інформації.

  Робочі мови - англійська та українська. Надаватиметься синхронний переклад.

  Під час заходу, орієнтовно о 12:30, відбудеться спільний брифінг Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна та голови Представництва ЄС в Україні Хюга Мінгареллі.

   

  Дата та час проведення: 10 вересня 2018 року, 12:00 – дискусія, 12.30 - брифінг

  Місце проведення: Міністерство інфраструктури України, проспект Перемоги, 14, кім. 326 - дискусія, брифінг – хол, 5 поверх.

  Акредитація ЗМІ до 10:00 10 вересня через сайт: http://mtu.gov.ua/news/30135.html