• In English
 • 10 вересня Олег Немчінов візьме участь у відкритті міжнародної конференції “UkraineInvest Talks: Vinnytsia”, що представить потенціал Центральної України
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 20 серпня 2021

  10
  вересня

  10:00

  17:00

  п’ятниця

  10 вересня 2021 року відбудеться міжнародна конференція “UkraineInvest Talks: Vinnytsia”, спрямована на популяризацію інвестиційного потенціалу в регіонах України.

  Відкриття заходу відбудеться за участі Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова.

  Захід стане інтерактивною платформою для інформування міжнародної та української інвестиційної спільноти щодо прогресу реформ і розвитку інвестиційного клімату Центральної України. Значну увагу буде приділено можливостям для інвесторів в рамках Закону про підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями.

  Програма конференції складається з інтерактивних дискусійних панелей за участі близько 25 спікерів, серед яких: народні депутати, профільні міністри, представники бізнес-спільноти, міжнародних фінансових організацій та експертного середовища.

  Серед ключових тем заходу:

  • Інвестиційна політика та розвиток регіонів;
  • Інвестиційні стимули для проектів зі значними інвестиціями;
  • Досвід інвесторів, які працюють у регіоні;
  • Розвиток мережі індустріальних парків.

  Детальніше за посиланням. Захід організовано урядовим Офісом із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest спільно з Вінницькою обласною державною адміністрацією. Детальніше за посиланням: https://event.ukraineinvest.com/vinnytsia.

  Конференцію буде проведено в онлайн форматі двома мовами: українською та англійською. Під час трансляції буде забезпечено синхронний переклад.

  Реєстрація для участі за посиланням: https://bit.ly/2W7Q3Hx.

  З питань медіа партнерства та співпраці звертайтеся за електронною адресою: communications@ukraineinvest.gov.ua.