• In English
 • 10 липня Мінцифри презентуватиме інтерактивну мапу інфраструктури підтримки підприємництва на платформі Дія.Бізнес

  10
  липня

  10:00

  11:00

  п’ятниця

  10 липня о 10:00 Міністерство цифрової трансформації України за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» презентуватиме інтерактивну мапу інфраструктури підтримки підприємництва на платформі Дія.Бізнес. 

  Мінцифра оцифрувала об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва та бізнес-об’єднань в Україні, а також розробила інтерактивну мапу для потенційних та діючих підприємців із сіл, міст (у тому числі об’єднаних територіальних громад) і регіонів.

  Під час карантинних обмежень представникам влади та бізнесу особливо важливо залишатися «на зв'язку». Саме тому дана ініціатива спрямована на підтримку підприємців, представників органів місцевого самоврядування, інших зацікавлених сторін у подоланні наслідків СOVID-19, адже за допомогою мапи можна буде отримати вичерпну інформацію про об’єкти підтримки підприємництва та бізнес-об’єднання на місцевому рівні. 

  На мапі кожен підприємець зможе знайти вичерпну інформацію про інкубатори та акселератори, центри підтримки підприємництва, фонди, бізнес-асоціації та інші об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва у своїй громаді та регіоні. 

  Участь у презентації інтерактивної мапи інфраструктури підтримки підприємництва візьмуть:

  Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції, Валерія Іонан

  Заступник директора Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ Андрей Хорват

  Керівник онлайн-складової проєкту Дія.Бізнес Андрій Ремізов

  Трансляція презентації  за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=72HiwzYftYY  

  «U-LEAD з Європою»: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку. «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Швецією, Польщею, Данією та Естонією. «U-LEAD з Європою» підтримує Україну у створенні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.