• In English
 • 10 липня - круглий стіл «Зелені облігації в Україні як механізм залучення інвестицій у проекти відновлюваної енергетики та енергоефективності»

  10
  липня

  10:00

  13:00

  вівторок
  м. Київ, вул. Володимирська, 55

  10 липня о 10:00 у м. Києві Держенергоефективності за підтримки Проекту UNIDO «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваних джерел енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах України» та спільно з Проектом GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності» організовують круглий стіл на тему: «Зелені облігації в Україні як механізм залучення інвестицій в проекти відновлюваної енергетики та енергоефективності».

  Захід присвячений обговоренню основних шляхів впровадження в Україні ринку «зелених» облігацій та налагодженню постійного діалогу із зацікавленими організаціями з метою створення відповідної нормативно-правової бази.

  У світовій практиці «зелені» облігації стали засобом здешевлення фінансових ресурсів в реалізації «зелених» проектів та мобілізації інвестиційних ресурсів на ринку. Сукупний обсяг розміщення цих цінних паперів у 2017 році сягнув $155 млрд, що майже в 2 рази більше, ніж в попередньому році, і у 180 разів більше ніж 10 років тому. Перспективи впровадження такого інструменту в Україні вже опрацьовує Держенергоефективності спільно із партнерами.

  До участі у заході запрошуються представники центральних органів виконавчої влади, муніципалітетів, банківських установ, підприємств, міжнародних фінансових організацій та проектів міжнародної фінансово-технічної допомоги, експертного середовища та науково-дослідних установ.

  Круглий стіл відбудеться у приміщенні НАН України за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 55 (3-й поверх, Біла зала).

  Реєстрація учасників починається о 9:30 відповідно до запрошень.

  Початок заходу: 10:00.

  Акредитація ЗМІ до 16:00 9 липня 2018 рза тел: (044) 590-59-65, saeepressa@gmail.com 

  За детальною інформацією звертатись за тел: (044) 590-59-71.