• In English
 • 10 липня – Іванна Климпуш-Цинцадзе та Павло Дегтяренко візьмуть участь у відкритті Інформаційного дня програми «Copernicus»
  Державне космічне агентство України, опубліковано 09 липня 2018

  10
  липня

  09:30

  11:00

  вiвторок

  10 липня Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе та Голова Державного космічного агентства України Павло Дегтяренко візьмуть участь у відкритті Інформаційного дня програми «Copernicus». Захід організований ДКА спільно з Європейською Комісією (ЄК) у рамках розвитку співробітництва між Україною та ЄС в галузі доступу до даних і використання даних супутників “Sentinel” програми “Copernicus”.

  Проект такого рівня буде реалізовано в Україні вперше та забезпечить широкі можливості для використання космічних технологій в економічній, екологічній, транспортній, енергетичній, науково-дослідницькій, безпековій та в інших сферах життєдіяльності України.

  У рамках Інформаційного дня програми «Copernicus» європейські експерти інформуватимуть потенційних вітчизняних бенефіціарів (потенційних користувачів) програми «Copernicus» щодо можливостей та соціально-економічних переваг практичного використання даних супутників дистанційного зондування Землі у різних сферах економіки та безпеки держави.

  Початок заходу: 09.30 год.

  Місце проведення: конференц-зала Національної академії наук України, м. Київ, вул. Володимирська 55 (із забезпеченням синхронного перекладу доповідей українською мовою).

  Акредитація представників ЗМІ триває до 18:00 09 липня за телефоном: (044) 281 62 07, 093 125 00 16.

  Вхід акредитованих представників ЗМІ здійснюється за редакційними посвідченнями.