• In English
 • 10 грудня – засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  10
  грудня

  10:00

  18:00

  п’ятниця

  10 грудня 2021 року відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Час початку проведення засідання – 10 година 00 хвилин.

  Місце проведення – НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ.

   

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби


  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної регуляторної служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної регуляторної служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної регуляторної служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної регуляторної служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства розвитку туризму України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства розвитку туризму України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державного агентства розвитку туризму України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державного агентства розвитку туризму України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби статистики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби статистики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та обговорення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної служби статистики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної служби статистики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної інспекції архітектури та містобудування етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  14. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної інспекції архітектури та містобудування та обговорення її результатів.

  15. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної інспекції архітектури та містобудування.

  16. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної інспекції архітектури та містобудування, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  17. Про розгляд дисциплінарного провадження стосовно Голови Державної служби з етнополітики та свободи совісті Богдан Олени Володимирівни.

  18. Про розгляд дисциплінарного провадження стосовно державного секретаря Міністерства розвитку громад та територій України Баласиновича Богдана Олександровича.

  19. Різне