• In English
 • 10 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  10
  грудня

  10:00

  11:00

  понеділок
  м. Київ, вул. Прорізна, 15

  10 грудня 2018 року відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Початок засідання: 10 год.

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх, кабінет № 327,

  м. Київ, вул. Прорізна, 15

   

   

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про розв’язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України та заступника Голови Державного агентства з питань кіно.

  2. Про затвердження рішення комітету з дисциплінарних проваджень щодо державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А»
  від 10 грудня 2018 року № 13.

  3. Про розгляд матеріалів дисциплінарної справи відносно Голови Держлікслужби Гудзь Н.Я. та першого заступника Голови Держлікслужби Цілини В.В.

  4. Про розгляд матеріалів дисциплінарної справи відносно Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України Кудрявцева О.В.

  5. Про проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України та заступника Голови Державного агентства з питань кіно.

  6. Рейтингові списки кандидатів на зайняття вакантних посад заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України та заступника Голови Державного агентства з питань кіно.

  7.  Про визначення переможців конкурсів та других кандидатів за результатами конкурсів на зайняття вакантних посад заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України та заступника Голови Державного агентства з питань кіно.

  8. Різне.