• In English
 • 10 грудня - підсумкова конференція щодо реалізації всеукраїнського проекту "Будуємо Україну разом"
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 07 грудня 2018

  10
  грудня

  14:00

  15:00

  понедiлок
  м. Київ, вул. Еспланадна, 42

  10 грудня у Міністерстві молоді та спорту відбудеться підсумкова конференція щодо реалізації всеукраїнського проекту "Будуємо Україну разом", під час якої буде презентовано напрацювання формату волонтерських таборів проекту, систематичної роботи з волонтерами та впливу на розвиток локальних громад.

  Серед спікерів конференції:

  Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України;

  Юрко Дідула, керівник проекту БУР та номінант 30 under 30 Award;

  Анна Бондаренко, засновниця Ukrainian Volunteering Service (UVS);

  представник фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва.

  Початок заходу: 14:00

  Місце проведення: м. Київ, вул. Еспланадна, 42, 3-й поверх.

  Акредитація ЗМІ: (068) 2402576, (044) 289 9505

  Довідково 

  "Будуємо Україну разом" – це волонтерський проект, який через спільну працю над відновленням домівок для сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, облаштування громадських просторів та молодіжних платформ гуртує українську молодь у мережу активних громадян. Крім того, учасники проекту займаються й культурно-освітньою діяльністю: організовують різноманітні  лекції, тренінги, квести, екскурсії та безліч іншого.

  Діяльність проекту БУР розпочалася у Краматорську одразу після його  деокупації в 2014 році. Разом з місцевою молоддю волонтери  відновили 25 квартир, що були зруйновані чи пошкоджені обстрілами. З того часу БУР організував близько 50 волонтерських таборів, в яких взяло участь 2000 українських та іноземних волонтерів. Спільними зусиллями відремонтовано домівки 150 сім’ям, створено 10 молодіжних платформ по всій Україні (які зараз на постійній основі працюють незалежно від участі і впливу нашої команди БУР.

  Цього року волонтери БУР виконували такі завдання, як: забезпечення діяльності першого в Україні пересувного громадського простору, створеного з автобуса «Ікарус»; організація волонтерських таборів по франшизі; робота у прифронтовій території; створення спільноти соціальних інвесторів із 150 людей.