• In English
 • 10 червня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  10
  червня

  09:45

  16:00

  четвер

  Оголошення про проведення

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  Дата проведення засідання: 10 червня 2021 року

  Час проведення: 9:45

  Місце проведення: НАДС (каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ)


  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про затвердження ситуаційних завдань для кандидатів на посади державних секретарів Міністерства освіти і науки України, Міністерства захисту довкілля та природніх ресурсів України.

  2. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Національної служби здоров’я України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  3. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Національної служби здоров’я України та обговорення її результатів.

  4. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Національної служби здоров’я України.

  5. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Національної служби здоров’я України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  6. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної митної служби України з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  7. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної митної служби України з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та обговорення її результатів.

  8. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  заступника Голови Державної митної служби України з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  9. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної митної служби України з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  10. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства резерву України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  11. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства резерву України та обговорення її результатів.

  12. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  Голови Державного агентства резерву України.

  13. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державного агентства резерву України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  14. Перевірка ситуаційних завдань кандидатів на посади державних секретарів Міністерства освіти і науки України, Міністерства захисту довкілля та природніх ресурсів України.

  15. Різне.