• In English
 • 10-11 грудня Мінветеранів проведе у Краматорську форум «Ветеран – громаді: потенціал, помножений на довіру»

  10
  грудня

  09:00

  п’ятниця
  11
  грудня

  17:00

  субота

  10-11 грудня у місті Краматорськ (Донецька область) відбудеться форум «Ветеран – громаді: потенціал, помножений на довіру».

  «Ми хочемо почути від громад та ветеранів у громадах про проблеми, які існують в умовах децентралізації. На форумі ми обговоримо відносини між центральною і місцевою владою та ветеранською спільнотою. А також плануємо виробити конкретні механізми для подальшої співпраці та, можливо, змін у нормативно-правовій базі. Ми хочемо, щоб громада розуміла, що влада на місцях також відповідальна за ветеранську політику», – наголосила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

  На заході будуть присутні ветерани, представники центральної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

  Під час першого дня форуму учасники вестимуть дискусії на теми:

  «Ветеранська регіональна політика. Як створити дієвий майданчик для діалогу в громадах»; «Медична і психологічна реабілітація ветеранів АТО / ООС»; «Від військової кар’єри – до цивільної»; «Ветеранський розвиток і самореалізація».

  Також у межах форуму в працюватимуть інтерактивні майданчик та ветеранський ярмарок.

  У другий день, 11 грудня, відбудеться робота дискусійних груп на теми: «Ветеранський бізнес. Соціальна відповідальність та розвиток», «Психологічна та соціальна реабілітація», «Образ ветерана через призму медіа і культуру. Як працювати зі стереотипами», «Ветерани в громадському секторі. Ветеранські об’єднання, хаби, центри, простори – що далі?», «Просування ветеранського бізнесу в громаді. Соціальне підприємництво, як приклад відповідальності. Навчальні програми», «Ветеран = громада: як навчитись говорити та слухати», «Роль ветеранів у розвитку молодіжних політик – погляд в майбутнє», «Роль ветеранів у процесах прийняття рішень від місцевого до державного».
  Форум ветеранів проводиться за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Координатора проектів ОБСЄ в Україні у партнерстві з Міністерством у справах ветеранів України спільно з ГО «Союз Ветеранів АТО Донбасу» і БФ «Повернись живим».
  Партнери Форуму ветеранів: проект USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Центр ветеранів АТО та їх сімей «Поруч», ГО «Союз Ветеранів АТО Донбасу», Благодійний Фонд «Повернись живим».
  Форум транслюватиметься на Facebook-сторінці Мінветеранів: https://www.facebook.com/mva.gov.ua.