• In English
 • 1 жовтня відбудеться прес-конференція щодо сучасних методик скорочення торгівлі людьми та попиту на сексуальну експлуатацію

  01
  жовтня

  15:00

  16:00

  понеділок

  1 жовтня відбудеться прес-конференція учасників просвітницького семінару щодо сучасних методик скорочення торгівлі  людьми та попиту на сексуальну експлуатацію.

  Захід проводять НУО «Центр «Розвиток демократії» та Національна рада жінок України за підтримки Держкомтелерадіо.

  Учасники прес-конференції: Таїна Б’єн-Еме, виконавча директорка Коаліції з протидії торгівлі жінками (CATW) – однієї з перших організацій у світі, котра бореться проти торгівлі людьми, США; Грегуар Тері, співзасновник та виконавчий директор Коаліції протидії проституції (CAP), Франція; Меган Вокер, виконавча директорка Лондонського центру допомоги жінкам-жертвам насильства, Канада, провінція Онтаріо; Хелен МакДонадд, співголова організації «Шведська модель негайно!», Великобританія.

  Координаторки заходу: Марія Дмитрієва, Елла Ламах

  Початок заходу: 15:00

  Місце проведення: Національний прес-центр телебачення і радіомовлення України, вул. Хрещатик 26, 2-й поверх

  Акредитація журналістів за телефоном (044) 234 3552 або е/пошта: secretar@utrpi.org.ua

  Довідково

  Вперше в Україні 1-2 жовтня цього року відбудеться міжнародний просвітницький семінар на тему сучасних методик скорочення торгівлі людьми та попиту на сексуальну експлуатацію. Участь у форумі візьмуть експерти та експертки з Канади, Франції, Британії та США. Метою заходу є виконання міжнародних зобов’язань України в сфері боротьби з торгівлею людьми і експлуатацією проституції та протидії всім формам експлуатації щодо жінок, а також розробка відповідних рекомендацій та підготовка до міжнародної акції «16 днів проти насильства».

  Нагадаємо, Україна у світових рейтингах залишається країною походження, транзиту та призначення для торгівлі людьми, дорослими і дітьми, в тому числі з метою сексуальної експлуатації. За останні роки в Україні збільшилася кількість кримінальних проваджень за такими випадками.