• In English
 • 1 лютого - прес-конференція щодо оголошення конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного виховання на 2020 рік
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 29 січня 2019

  01
  лютого

  14:30

  15:30

  п'ятниця
  вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ

  1 лютого о 14:30 відбудеться прес-конференція про оголошення конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства на 2020 рік.

  Організатор: Міністерство молоді та спорту України.

  Учасники прес-конференції:

  Ігор Гоцул - перший заступник Міністра молоді та спорту України 

  Олег Петренко - народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді

  Микола Ляхович - начальник відділу національно-патріотичного виховання

  Павло Євтушок - заступник голови Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України, голова напрямку національно-патріотичного виховання, волонтерського руху, європейської інтеграції та міжнародного співробітництва

  Представники інститутів громадянського суспільства.

  Адреса: УНІА «Укрінформ», зала 1,  вул. Б. Хмельницького, 8/16, м. Київ.

  Довідково

  З метою комплексного розвитку національно-патріотичного виховання та надання підтримки громадським об'єднанням Міністерство молоді та спорту України оголошує конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2020 році.

  Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання таких пріоритетних завдань:

  Формування ціннісних орієнтирів та утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді.

  Популяризація національної духовно-культурної спадщини.

  Підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення та героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України.

  Ушанування пам’яті жертв окупаційних режимів, зокрема Голодомору 1932-1933 років і масових голодів 1921-1923 і 1946-1947 років, депортації кримсько-татарського народу.

  Збільшення чисельності членів громадських об'єднань, діяльність яких спрямована на національно-патріотичне виховання дітей та молоді.

  Збільшення чисельності молоді, що готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

  Максимальна сума фінансової підтримки одного проекту за рахунок коштів державного бюджету не перевищує 500 тис. грн.

  Інститут громадянського суспільства, який буде визнано переможцем конкурсу, повинен взяти участь у співфінансуванні реалізації проекту в розмірі не менш як 15 відсотків необхідного обсягу фінансування.

  Конкурс буде завершено протягом 15 днів після затвердження Державного бюджету України на 2020 рік.

  Додаткова інформація за тел.: (044) 289 08 30, або e-mail: npvmms@msms.gov.ua (Мар'яна Поліжак, головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання).