• In English
 • 1 листопада - прес-конференція з нагоди запуску грантового сезону від Українського культурного фонду на 2022 рік

  01
  листопада

  14:00

  15:00

  понеділок

  1 листопада 2021 року о 14:00 в інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (зала № 1) відбудеться прес-конференція з нагоди запуску грантового сезону від Українського культурного фонду на 2022 рік.

  Проаналізувавши кількість поданих заявок на програми за попередні роки, кількість реалізованих проектів і загальний попит на наявні програми, УКФ до нового грантового сезону запровадив низку змін. Детально про них та про подальші плани розвитку інституції до 2030 року на прес-конференції розповідатимуть:

  Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України;

  Владислав Корнієнко, генеральний директор ДП «Національний цирк України», член Наглядової ради Українського культурного фонду;

  Владислав Берковський, виконавчий директор Українського культурного фонду.

  Акредитація відкрита до 12:00 30 жовтня за посиланням https://forms.gle/BGZkZhYRhu96qkFUA. Кількість місць обмежена з урахуванням карантинних вимог. Підтвердження акредитації буде надіслано на пошту. Акредитовані журналісти при вході до пресцентру «УКРІНФОРМ» мають пред’явити сертифікат вакцинації, негативний ПЛР-тест (дійсний до 72 годин) або негативний експрес-тест.

  Прес-конференція транслюватиметься на сайті, а також на ютуб-каналі агентства «УКРІНФОРМ» за посиланням https://www.youtube.com/user/UkrinformTV.

  Довідково

  Український культурний фонд ‒ державна установа, створена 2017 року з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального і духовного потенціалу особистості та суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.

  У 2021 році на конкурс від Українського культурного фонду надійшло 3734 проектних заявки, з яких 2972 було передано на експертне оцінювання. Запит на отримання гранту становить понад 5,4 млрд грн.

  За результатами грантового сезону-2021 Український культурний фонд підтримав 546 проектів, підписав 510 договорів про надання фінансування та 36 договорів про надання стипендій на загальну суму відповідно 499,3 млн грн і 3,9 млн грн.