• In English
 • 1 червня в Одесі відбудеться інформаційно-просвітницький захід Алея Мрій до Міжнародного дня захисту дітей

  01
  червня

  14:00

  18:00

  субота
  місто Одеса, Стамбульський парк

  1 червня 2019 року з 14:00 до 18:00 у Стамбульському парку в Одесі відбудеться інформаційно-просвітницький захід Алея Мрій за участі заступника Міністра соціальної політики України Наталії Федорович, представників Міжнародної організації з міграції в Україні, посольства Канади в Україні, Агентства США з міжнародного розвитку, та інших організацій.

  Метою Алеї Мрій є привернення уваги до прав дитини та відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

  Дата та час: 1 червня 2019 року, 14:00

  Місце проведення: місто Одеса, Стамбульський парк

  До участі в заході запрошені діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях. Діти різного віку зможуть відвідати:

  «Живу бібліотеку» - куточок неформального інтерактивного навчання, в якому «книжками» є представники різних професій, які діляться своїми знаннями, досвідом та історіями з дітьми. Кожна «книжка» буде спілкуватися з «читачами» протягом певного проміжку часу, після чого до слова запрошуватиметься інша «книжка». Під час інтерактивних діалогів з «книжками» діти зможуть задати питання, дізнатись більше про різні кар’єрні шляхи, розмаїття життєвого вибору, як впоратися з відмовами та невдачами, та про те, наскільки важливим є ставити цілі та потім їх досягати. Ця методика має надихнути дітей, переконуючи в тому, що вони можуть стати тими, ким захочуть, та заохочуючи до «великих мрій» і рішучості у досягненні мети.

  «Казковий простір» - місце, в якому діти зможуть подивитися на відомі казки через призму порушень прав людини. Як родина Попелюшки порушувала її право на рівне ставлення? Чи мало Гидке Каченя ті ж самі права, що й інші пташки? Як відображене найбільш важливе право на життя у «Червоній Шапочці»? Діти досліджуватимуть казковий простір разом із дорослими – телеведучими, письменниками, представниками шоу-бізнесу та іншими лідерами думок, які будуть зачитувати попередньо відібрані дитячі казки та обговорювати їх із слухачами, задаючи та відповідаючи на важливі питання про права людини, гідність, дискримінацію, дружбу та життя. Основною метою є познайомити дітей із поняттям прав людини та дитини, показати на прикладі усім відомих казкових персонажів, як ці права можуть порушуватись у повсякденному житті, та, що найважливіше, навчити їх розпізнавати такі ситуації та знати як себе в них поводити, зберігаючи повагу до прав інших людей.

  «Майстерню творчого розвитку» - наслідуючи ідею навчання через дію, для дітей буде організовано практичні майстер-класи, де вони зможуть знайти для себе нове захоплення – від гончарства до музики. Нові навички та знання, отримані під час творчих майстер-класів, надихнуть дітей спробувати нові хобі, сприятимуть їхньому саморозвитку та подальшому розширенню їх можливостей.

  Під час заходу у мобільних консультаційних пунктах, експерти Представництва МОМ в Україні, Національної дитячої гарячої лінії та Громадського руху «Віра, Надія, Любов» розкажуть більше про захист прав дітей, інформуватимуть перехожих про правила безпечної міграції та працевлаштування, поділяться корисними інформаційними ресурсами з протидії торгівлі людьми та заохочуватимуть перехожих поширити дану інформацію серед своїх друзів та знайомих.

  Зазначений захід організовано Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні спільно з Громадським рухом «Віра, Надія, Любов» та за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади і Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія у співпраці з державними структурами, партнерськими громадськими організаціями та соціально-відповідальним бізнесом.