• In English
 • 1 червня – проведення засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  01
  червня

  09:45

  13:00

  вівторок


  Дата проведення засідання – 01 червня 2021 року

  Час початку проведення засідання – 9 година 45 хвилин

  Місце або спосіб проведення – НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ

  Проект

  Порядок 

  денний засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про затвердження ситуаційних завдань для кандидатів на посади державних секретарів.

  2. Про розгляд дисциплінарної справи стосовно заступника Голови Державної служби геології та надр України Сарамаги Р. К.

  3. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Національної соціальної сервісної служби України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  4. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Національної соціальної сервісної служби України та обговорення її результатів.

  5. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  заступника Голови Національної соціальної сервісної служби України.

  6. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Національної соціальної сервісної служби України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  7. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Українського інституту національної пам’яті етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  8. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Українського інституту національної пам’яті та обговорення її результатів.

  9. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Українського інституту національної пам’яті.

  10. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Українського інституту національної пам’яті, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  11. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної авіаційної служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  12. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної авіаційної служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та обговорення її результатів.

  13. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної авіаційної служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  14. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної авіаційної служби України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  15. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної регуляторної служби України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  16. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної регуляторної служби України та обговорення її результатів.

  17. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державної регуляторної служби України.

  18. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державної регуляторної служби України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  19. Перевірка ситуаційних завдань кандидатів на посади державних секретарів Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства інфраструктури України.

  20. Різне.