• In English
 • 1 червня – прес-конференція «МОЯ КАР’ЄРА в Україні: погляд молоді»
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 29 травня 2018

  01
  червня

  13:00

  17:00

  п'ятниця
  м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/1

  1 червня, до  Дня захисту дітей,  Міністерство молоді та спорту України, Центр «Розвиток КСВ», CareerHub та Перший Український Міжнародний Банк проводять прес-конференцію «Моя кар’єра в Україні: погляд молоді».

  Початок прес-конференції – о 13.00, Укрінформ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, зал №2.

  Учасники прес-конференції:

  Ігор Жданов, Міністр молоді та спорту

  Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України

  Сергій Черненко, Голова правління ПУМБ

  Марина Саприкіна, Голова правління Центр «Розвиток КСВ»

  Десятикласники – переможці конкурсу, що мали зустрічі з топ-менеджерами, та їхні батьки.

  Центр «Розвиток КСВ» спільно з Мінмолодьспорту та партнером проекту (компанія ПУМБ) провели конкурс есе «Моя майбутня професія: планування та розвиток», щоб знайти відповідь на питання – якою українська молодь бачить свою кар’єру в рідній державі. Конкурс есе зібрав понад 1400 есе від учнів з 23 регіонів України.

  Переможці конкурсу з різних куточків України будуть запрошені до Києва.

  Протягом двох днів вони обговорюватимуть з успішними людьми питання щодо планування кар’єри. 31 травня вони познайомляться із заступником Міністра молоді та спорту Олександром Яремою, головою правління ПУМБ Сергієм Черненком, президентом компанії Miratech Оленою Жиліч, ведучим Першого Національного телеканалу Тимуром Мірошниченком, послухають майстер-класи від ведучої «1+1» Юлії Бориско та Євгенія Бондаренка, директора академії D.TEK.

  1 червня автори найкращих есе проведуть день у Міністерстві освіти і науки України, Мінстерстві молоді та спорту України, в компаніях ПУМБ, «1+1», Progector, МАУ, Nestle, особисто зустрінуться з генетиком Дарією Лосевою, перекладачем Віктором Морозовим та іншими професіоналами в своїй сфері.

  Контакти для акредитації ЗМІ: Олена Воропай, менеджер CareerHub Центру «Розвиток КСВ», av@csr-ukraine.org, тел./факс: (044) 292-02-48.